• Türkçe English
 • Rahat taşınabilen , üzerinde bulunan uçlar sayesinde yapı malzemeleri , Ağaç ve beton nemi , Ahşap kaplama gibi tüm uygulamalarda rahatlıkla ve güvenle kullanabileceğiniz  portatif bir cihazdır.

   

  Ürün Açılması:

  Mini Protimetre ; geniş aralıkta ve hızlı bir şekilde yapı malzemelerinin nem değerlerini ölçmenizi sağlar.Ölçüm yapabileceğiniz başlıca yapı malzemeleri ; duvar ,beton ,ahşap , tahta , alçı ve sıva…vs . Cihazın üzerinde bulunan uç lar küçük ve sivri yapıda olduğu için ölçüm yapmak için sapladığınız yüzeye hiçbir şekilde iz ve hasar oluşturmaz.
  Mini Protimetre ile ölçüm sonuçlarını cihazın üzerinde bulunan yüzdelikli(%) skalada görebilirsiniz. ‘‘%MC’’ nem değerini yüzde şeklinde , ‘‘WME’’ ise eşdeğer nem değerini gösterir. Cihaz aynı zamanda fabrika şartları nedeniyle nemli , ıslak durumdaki malzemelerinde ölçümünü gerçekleştirebilir.
  Cihaz opsiyonel olarak erişmekte zorluk çektiğiniz noktaların ölçümünü gerçekleştirebilmeniz için farklı prob seçenekleri sunmaktadır.Cihaz ın ölçüm uçları değişebilmekte ve bu size uzun ömürlü kullanım imkanı sağlamaktadır.

  Özellikler:

  Parlak LED gösterim 
  Dış ortam şartlarına dayanıklı dış yüzey 
  Nem değerlerini rahatça görebilmeniz için renkli nem skalası 
  Rahat taşıma ve kullanma 
  Pil ömrünü arttırma amaçlanarak otomatik kapanma özelliği

   

  Copyright © 2018 Gizteknik. All rights reserved.